Naujienos

Susitikime tarptautinėse šunų parodose Druskininkuose

Jei pasiilgote tarptautinių šunų parodų, bendraminčių susibūrimo ir dzūkiško rugpjūčio, jau pats laikas dėlioti savo planus. Gyvenimas grįžta į įprastas vėžes – susitikime tarptautinėse šunų parodose Druskininkuose. Paroda vyks Druskininkų aerodrome (Mizarų g. 59). 

Norime priminti, kad užsiregistravusiųjų į tarptautines šunų parodas (gegužės 30-31 d., Molėtai) registracija, jums pageidaujant, perkeliama į tarptautines šunų parodas Druskininkuose, kurios vyks rugpjūčio 7-9 d. arba Palangoje rugsėjo 25-27 d.

Atkreipiame dėmesį, kad planuota paroda „Baltijos nugalėtojas 2020“ perkeliama į 2020 m. rugsėjo 26 d., į Palangą!

Pasirinkite jums tinkamą laiką ir kreipkitės elektroniniu paštu dėl registracijos perkėlimo į minėtas parodas. Perkeldami savo registraciją jūs turite teisę keisti šunį ir (arba) klasę.

Kas registravosi į vieną parodą, bus registruojami į vieną parodą (su priemoka galima užsiregistruoti papildomai į dvi arba tris parodas).

Kas registravosi į dvi parodas, bus registruojami į dvi arba į tris parodas pagal pačių pasirinkimą (be priemokos).

Dalyviui reikia užpildyti naują (norimos parodos) anketą ir visa, kas standartiškai priklauso registruojantis į tarptautinę šunų parodą, bei kartu pakartoti Molėtų parodos registraciją su apmokėjimo kopija.

Informacija teikiama konkrečios parodos registracijos e. paštu.
Druskininkų parodos – show.druskininkai@gmail.com.
Palangos parodos – show.palanga@gmail.com.

LKD šunų parodų grafikai.

R.Basakirsko nuotr.

X