Naujienos

Veterinarijos specialistai kviečia dalyvauti svarbiame tyrime

Veterinarijos klinikos „Kauno veterinarijos praktika“ gydytojai dr. Saulius Laurusevičius ir veterinarijos gydytojas Tomas Laurusevičius, bendradarbiaudami su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Vroclavo gamtos mokslų universitetu bei Jakovo veterinarijos centru, rengia smulkiųjų gyvūnų andrologijos mokslinę studiją ir kviečia šunų veisėjus – patinukų šeimininkus su savo augintiniais prisidėti prie šio projekto.

Mokslinės studijos rengėjams šiuo metu labai reikia vyresnio amžiaus nekastruotų patinų reproduktorių, todėl šunų veisėjai kviečiami bendradarbiauti, prisidėti prie šios svarbios studijos ir ištirti savo patino reproduktoriaus androloginę būklę.

Jūsų augintiniui bus nemokamai atlikta klinikinė apžiūra, kraujo tyrimas, prostatos ir sėklidžių echoskopija, spermos analizė ir kiti tyrimai, kurių reikia vertinant patino androloginį statusą.

Veterinarijos specialistai taip pat pakonsultuos įvairiais sveikatos klausimais ir suteiks informaciją apie tolesnę tyrimo eigą. 

Studijos rengėjai labai prašo ir kviečia prisidėti prie veterinarijos mokslo plėtros – jūs galite padėti tobulėti veterinarinės reprodukcijos srityje.

Norintys dalyvauti kviečiami kreiptis telefonu +370 631 78 064 (teirautis dėl androloginio tyrimo).

Rolando Basakirsko nuotr.

X