Nuotolinė paskaita „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“

Vasario 25 d. (ketvirtadienis) nuo 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą! 

Paskaitą „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“ skaitys veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos gydytoja Viktorija Tvaranavičiūtė.

Padidėjęs kailio slinkimas, odos niežulys, pėdučių laižymas, parazitinės odos ligos – tai tik dalis dermatologinių negalavimų, kurie gali kamuoti jūsų augintinį. Daugelis odos ligų atrodo  panašios ir pasižymi tik vos pastebimais klinikiniais niuansais, susirgimo eigos skirtumais. Šių ligų gydymas gali būti sudėtingas bei varginantis tiek gyvūnų šeimininkams, tiek veterinarijos specialistams. Kaip užkirsti kelią šiems susirgimams, koks gali būti gydymas – apie tai ir dar daugiau paskaitoje jums kalbės ir daug praktinių pavyzdžių pateiks veterinarijos specialistė V.Tvaranavičiūtė.

Paskaita apie dermatologinius susirgimus bus įskaitinė – šunų veisėjų mokymų programa pagal LKD konferencijos patvirtintą tvarką apima keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuojamus seminarus/paskaitas šunų sveikatos, mitybos, elgsenos, socializacijos bei kt. temomis.

Išklausiusieji 4 paskaitas ir gavę sertifikatus šunų veisėjai gali teikti prašymus LKD veislyno statusui tvirtinti.

Negalintys prisijungti nurodytu laiku, bet užsiregistravę, turės galimybę peržiūrėti paskaitą jiems patogiu laiku – apie prisijungimo galimybes jie bus informuoti asmeniškai.

Paskaitos pradžia 18.00 val., trukmė apie 2 val.

Prieš paskaitą e.paštu svietimas@kinologija.lt galima pateikti lektorei klausimus.

Registracijos anketa. 

Registruojama tik e. paštu iki vasario 24 d. (kol bus laisvų vietų).

DĖMESIO! Jūs turite sulaukti registracijos patvirtinimo per 24 val. darbo dienomis. Jeigu nesulaukiate, kreipkitės e.paštu svietimas@kinologija.lt.

Seminaro kaina – 30 EUR (mokėti tik pavedimu). Į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e.paštu svietimas@kinologija.lt. 

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija.
Mokėjimo paskirtis – nuotolinis seminaras veisėjams.
Įmonės kodas: 190761981 SEB BANKAS.
Atsiskaitomoji sąsk. LT 967044060001780551.