Mokymai

Užšaldytos/atvėsintos šunų spermos panaudojimo galimybės

Kovo 15 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Užšaldytos / atvėsintos šunų spermos panaudojimo galimybės“. Savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis veterinarijos dr. Jakov Šengaut.

Dr. Jakov Šengaut DVM, Ph.D. (Jakovo veterinarijos centro direktorius, Vilniaus kolegijos docentas, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos bendrijos narys) jau 13 metų vadovauja vieninteliam Baltijos šalyse šunų spermos bankui ir kasdien savo praktikoje atlieka darbus, kuriuos ir pristatys būsimoje nuotolinėje paskaitoje.

Paskaitos metu bus pasakojama apie užšaldytos / atvėsintos spermos siuntimo galimybes, ilgalaikį spermos saugojimą, panaudojimo sėkmingumą, spermos įsigijimo ar pardavimo proceso organizavimą ir dažniausias klaidas, kurios lemia neigiamus tokių sėklinimų rezultatus.

Seminaro trukmė 1,5-2 val. Klausytojai gaus LKD Mokymo centro patvirtintus sertifikatus.

Į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus. Jeigu per parą (darbo dienomis!) nesulauktumėte registracijos patvirtinimo, maloniai prašome kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

Nedalyvavusiems seminare pinigai negrąžinami.

Registruojama iki kovo 14 d. arba kol bus laisvų vietų.

Registracijos anketa.  

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

Seminaro kaina 30 eurų.
Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551

X