Mokymai

Vilniečiams – „Atsakingo šeimininko akademija“ (online)

Planuojančius įsigyti, taip pat ir turinčius šunis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia vėl susitikti, kad dar atsakingiau pasirūpintume savo augintiniais.

Kaip išsirinkti augintinį, kaip puoselėti jo sveikatą, ko ir kaip mokyti, kokių taisyklių laikytis, kaip pasirūpinti gerove – tai tik dalis temų, kurios bus aptartos „Atsakingo šeimininko akademijos“ (AŠA) paskaitose. Atsižvelgus į pandemijos pavojų, paskaitos bus nuotolinės. Registruokitės, susitikite virtualiai su įdomiais lektoriais, klausykite paskaitų visa šeima, užduokite klausimus – bendraukime! Išklausę visas 5 paskaitas gaus AŠA pažymėjimus. Užsiregistravusius, bet negalinčius dalyvauti paskaitose, prašome informuoti organizatorius el. paštu: lkd.suo@gmail.com ir perleisti vietą kitiems. Dėl riboto vietų skaičiaus (50) pirmenybę teiksime į visas 5 paskaitas užsiregistravusiems vilniečiams. 

„Atsakingo šeimininko akademijos“ partneriai: didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas KIKA,  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija, šalies savivaldybių, dresūros mokyklų atstovai, kinologijos savanoriai.

 

NEMOKAMŲ AŠA paskaitų datos ir lektoriai:
Vasario 23 d. ŠUNS PASIRINKIMAS, Aistė Matiukaitė (Čekoslovakų vilkšunių veisėja, kinologė).
Kovo 2 d. ŠUNS PRIEŽIŪRA - Jonas Mingaila (Veterinarijos gydytojas).
Kovo 9 d. ŠUNS MITYBA, Inga Austynaitė Rimkė (Mitybos specialistė, KIKA group prekinių ženklų vadovė).
Kovo 16 d. ŠUNS SOCIALIZACIJA, Vilma Jazukevičiūtė (Šunų elgsenos specialistė, dresūros ir laisvalaikio klubo URBANDOG trenerė).
Kovo 23 d. ĮSTATYMAI IR TAISYKLĖS, Gintaras Leperskas (Vilniaus miesto savivaldybės Administracinės veiklos skyriaus vedėjas).

Paskaitos vyks nuo 18.00 val. (trukmė – 1-1,5 val.).

Registracijos anketa.

Paskyra feisbuke.

Sauliaus Jermolajevo nuotr.

X