Naujienos

Druskininkų tarptautinėse šunų parodose konkuravo ir jaunieji vedliai

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Druskininkuose vykusiose tarptautinėse šunų parodose, kurias organizavo didžiausia mūsų šalies šunų mylėtojų organizacija, Lietuvos kinologų draugija, įvyko ir tradiciniai Jaunųjų vedlių konkursai.

Į konkursą registravosi 29 Lietuvos ir kitų šalių jaunieji vedliai. Jaunųjų vedlių pasirodymą vertino Siret Lepasaar iš Estijos, Jonh R. Walsh iš Airijos ir Olga Goncharuk iš Ukrainos. Pirmą ir trečią parodų dieną geriausiu jaunuoju vedliu teisėjai išrinko Ralfą Kiršentalį. Antrą parodos dieną – Patriciją Bielskytę.

Talsi mieste Latvijoje gyvenantis R. Kiršentalis vis dažniau matomas tarp Jaunųjų vedlių prizininkų ir, regis, ne veltui. Latvijos kinologų federacijai susumavus savo šalies 2022 metų jaunųjų vedlių pasiekimus, jis užėmė trečiąją vietą. Keturiolikmetis Ralfas namuose laiko du dobermanus, šunų „hendlingu“ jis užsiima dvejus metus.

Rugpjūčio 4 d. parodos Jaunųjų vedlių konkurso finalininkai: 1. Ralfas Kiršentalis, 2. Patricija Bielskytė, 3. Morta Valančiauskaitė. Rugpjūčio 5 d.: 1. Patricija Bielskytė, 2. Ralfas Kiršentalis, 3. Morta Valančiauskaitė. Rugpjūčio 6 d.: 1. Ralfas Kiršentalis, 2. Dita Dobilaitė, 3. Patricija Bielskytė.

Jaunieji vedliai jau pradėjo registruotis į rugsėjo 22-24 d. Palangoje (kempingas „Compensa“) vyksiančias tarptautines šunų parodas. Vedlių pasirodymą vertins teisėjos Galyna Kalinichenko iš Ukrainos, Aneta Dopierala iš Lenkijos ir Eva Liljekvist Borg iš Švedijos. Priminsime, kad pagal šio konkurso taisykles jaunieji vedliai iš pradžių rungtyniauja trijose skirtingose amžiaus grupėse: jaunesnioji gr. (7-9 m.), vidurinioji gr. (10-13 m.) ir vyresnioji gr. (17-17 m.). Grupių nugalėtojai vėliau varžosi finaliniame konkurse.   

Jeigu domina jaunųjų vedlių veikla, kviečiame į Lietuvos jaunųjų vedlių klubą.

Entuziastas media nuotr.

 

X