Mokymai

Svarbu: mokymai naujiems LKD šunų veisėjams

Norėdami tapti Lietuvos kinologų draugijos (LKD) šunų veisėjais ir ateityje registruotis kaip nauji šunų veisėjai jūs turite išklausyti LKD parengtą šunų veisėjų kursų programą.

Šią programą sudaro mažiausiai 5 LKD Mokymo centro organizuojami seminarai.

Nemokama nuotolinė paskaita „Kelionė su gyvūnu augintiniu“

Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centru kviečia gyvūnų mylėtojus daugiau sužinoti apie saugų keliavimą su gyvūnais augintiniais.

Šia proga rugsėjo 28 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. planuojama nuotolinė paskaita gyvūnų mylėtojams „Kelionė su gyvūnu augintiniu: reikalingi dokumentai, sveikatos reikalavimai ir kt.“.

Nuotolinė paskaita „Šunų sąnarių ir kaulų ligos...“

REGISTRACIJA JAU BAIGTA! 2023 m. gegužės 18 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“.

Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis veterinarijos klinikos „Kaivana" vet. gydytojas Karolis Vainalavičius.

Vasario 23 d. vyks paskaita „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“

2023 m. vasario 23 d. (ketvirtadienis) Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“.

Savo žiniomis bei šunų veisimo patirtimi su jumis dalinsis veterinarijos gydytoja, ilgametė, patyrusi šunų veisėja, tarptautinės kategorijos FCI šunų teisėja Natalja Skalin. DĖMESIO: REGISTRACIJA JAU BAIGTA!

Dažniausiai pasitaikančios šuniukų patologijos neonatologiniu periodu

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia veisėjų bei šunų augintojų mokymus ir kovo mėn. 21 d. kviečia į nuotolinę paskaitą „Dažniausiai pasitaikančios šuniukų patologijos neonatologiniu periodu". 

Paskaitą skaitys veterinarijos gydytojas, Europos Gyvūnų reprodukcijos koledžo rezidentas Tomas Laurusevičius. Lektorius supažindins su ką tik gimusių šuniukų gaivinimo schemomis, įgimtomis patologijomis. Kalbės apie kalyčių pogimdinio periodo aspektus. Aptars dažniausiai pasitaikančias 2-4 savaičių amžiaus šuniukų ligas, jų atsiradimo priežastis. Paaiškins, kaip atpažinti bei vertinti galimus negalavimus. Trumpai aptars šių ligų gydymą, šuniukų slaugą.

Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai. Nuotolinė paskaita. 01 24.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2023 m. sausio 24 d. (antradienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai“.

Lektorius – veterinarijos dr. Saulius A. Laurusevičius. Patyręs veterinarijos specialistas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys dalinsis ilgamete savo patirtimi ir žiniomis šunų reprodukcijos srityje.

Gruodžio 7 d. nuotolinė paskaita „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas...“

REGISTRACIJA JAU BAIGTA! Sulaukęs didelio šunų veisėjų ir augintojų susidomėjimo, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras gruodžio 7 d. (trečiadienis) vėl organizuos veterinarijos gydytojos, dirbtinio apvaisinimo specialistės, ilgametės ir patyrusios šunų veisėjos bei tarptautinės kategorijos FCI teisėjos Nataljos Skalin nuotolinę paskaitą „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas, šuningumas, šuniavimasis ir su juo susijusios komplikacijos”.

Nuotolinės paskaitos metu lektorė aptars aktualiausias šunų veisimo problemas: kalės lytinį ciklą ir jo fiziologinius ypatumus; optimalų kergimo laiką ir jo nustatymo būdus; vaisingumo problemas: „tuščios” kalės po sėkmingo kergimo; šuningumo laikotarpį; šuniavimosi ypatumus ir komplikacijas.

 

„Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika?“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų ir augintojų mokymus ir kviečia iš anksto planuoti savo laiką, numatyti galimybes.

Gruodžio 6 d., antradienį, jums pasiūlysime nuotolinę paskaitą „Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika". Paskaitą skaitys, savo patirtimi dalinsis veterinarijos gydytoja, šunų veisėja Viktorija Mingailė.

DĖMĖSIO: registracija jau baigta!

Nuotolinė N.Skalin paskaita apie šunų veisimą, lapkričio 16 d.

DĖMESIO! REGISTRACIJA JAU BAIGTA. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus įgyti naujų žinių ir patirties. Lapkričio 16 d. (trečiadienis) turėsite unikalią galimybę išklausyti veterinarijos gydytojos, dirbtinio apvaisinimo specialistės, ilgametės ir patyrusios šunų veisėjos bei tarptautinės kategorijos FCI teisėjos Nataljos Skalin paskaitą „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas, šuningumas, šuniavimasis ir su juo susijusios komplikacijos”.

Nuotolinė paskaita „Pirmoji pagalba šuniui“, spalio 25 d.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia nuotolinius mokymus šunų veisėjams ir augintojams. Jūsų dėmesiui – spalio 25 d. vyksianti aktuali paskaita, kaip suteikti pirmąją pagalbą šuniui. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Lektorė – veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos  gydytoja Julija Surpina. Paskaitos metu su veterinarijos gydytoja apžvelgsime situacijas, kada jūsų augintiniui gali prireikti skubios pagalbos. Sužinosite, kaip atpažinti gyvūno gyvybei grėsmę keliančius simptomus, kaip nepakenkti ir tinkamai suteikti pirmąją pagalbą.

 

„Atsakingo šeimininko akademija“ Alytuje

2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais, tad nenuostabu, kad visuomeninės organizacijos, įvairios institucijos teikė siūlymus, kokie projektai ir veiklos galėtų būti įtraukti į bendrą renginių planą. Šiame plane – nuo 2016 metų Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA), kuris vyko Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Jurbarke, Marijampolėje ir kituose miestuose. Artėjant spalio 4 - ajai, Pasaulinei gyvūnų globos dienai, AŠA projektas jau antrą kartą startuos ir Alytuje! 

Šis nemokamų 5 paskaitų ciklas yra skirtas planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis, didžiausias Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA bei Alytaus savivaldybė kviečia gyvūnų mylėtojus įgyti naujų žinių ir patirties. Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti AŠA pažymėjimai.

„Atsakingo šeimininko akademija“ Jurbarke

Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai, spalio 4-ajai, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia socialinį švietimo projektą „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA) ir kviečia gyvūnų mylėtojus įgyti naujų žinių. Šis projektas startavo 2016 metais ir jau ne kartą vyko Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose. Jurbarke AŠA, nemokamų 5 paskaitų ciklas, startuos spalio 4-ąją ir, kaip visada, šie mokymai skirti planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Jurbarko rajono savivaldybės Viešoji biblioteka, didžiausias Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės sk. kviečia šunų mylėtojus įgyti naujų žinių ir patirties. Šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais, Lietuvos kinologų draugijos švietimo projektai yra bendrame renginių plane. 

Ankstesnis 1 2 3 ... 5 Sekantis
X