Naujienos

Jaunieji vedliai čempioniškai užbaigė 2022-uosius metus

Jaunųjų vedlių klubas (JVK) labai vertina ir didžiuojasi savo vedlių pasiekimais dalyvaujant jaunųjų vedlių konkursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Metams besibaigiant klubas tradiciškai susumuoja vedlių rezultatus ir išrenka tris daugiausiai pasiekusius jaunuosius vedlius. Jiems yra patikima atstovauti Lietuvos jauniesiems vedliams prestižinėse šunų parodose Europoje ir pasaulyje.

Gruodžio 17 d. Lietuvos kongresų ir parodų centre Litexpo vykstant tarptautinei šunų parodai JVK suorganizavo iškilmingą ceremoniją, paskelbė nugalėtojus ir dešimtis nominacijų, įteikė prizus klubo nariams.

2023 metais Cruft’s parodoje Birmingeme Lietuvos vedliams atstovaus Austėja Šulcaitė, Europos šunų parodoje – Kotryna Žeimytė, Pasaulio šunų čempionate – Simona Trijonytė.

Priminsime, kad vaikai ir jaunimas į Jaunųjų vedlių konkursą registruojami iš anksto, jie rungtyniauja skirtingose amžiaus grupėse. Laimėję pirmą vietą jaunesniojoje (7-9 metai), viduriniojoje (10-13 metų) arba vyresniojoje (14-17 metų) grupėje patenka į konkurso finalą ir varžosi dėl Jaunųjų vedlių konkurso nugalėtojo titulo.

Naujausias mūsų jaunųjų vedlių pasiekimas – 2022 m. Pasaulinėje šunų parodoje laimėta trečioji vieta. Paroda vyko San Paule, Brazilijoje, ten jaunųjų vedlių konkurse Austėja Šulcaitė iškovojo „bronzą“, o kitos dvi prizinės vietos atiteko Pietų Amerikos atstovėms. 

Gruodžio 16 d. Jaunųjų vedlių konkurso lyderiai: 1. Kamilė Briedytė, 2. Kotryna Žeimytė, 3. Gertautas Lubys.

Gruodžio 17 d.: 1. Austėja Šulcaitė, 2. Beatričė Norkutė, 3. Gertautas Lubys.

Gruodžio 18 d.: 1. Austėja Šulcaitė, 2. Elija Lubytė, 3. Saulė Navickaitė.

X