Naujienos

Kalėdų staigmenos: konkurse „Belenkur“ nugalėjo miegalė Amber

Laimingas šuo yra pavargęs šuo. Prisidūkęs su draugais. Prisižaidęs su mylimu šeimininku. Dalyvavęs varžybose. Dirbęs treniruotėje. Talkinęs medžioklėje. Arba, kaip ispanų vandens šuo Mocha, po ganymo egzamino kritęs ant dirvos ir užmigęs vietoje.

Šunys užmiega visur – belenkur! Todėl, artėjant Kalėdoms, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras paskelbė miegančių šunų fotografijų konkursą „Belenkur“. Konkurso dalyviai buvo kviečiami kelti ne tik „belenkur“ miegančio savo šuns nuotrauką, bet ir pažymėti 3 geriausius draugus, kurie irgi turi augintinius.

Nugalėtojai paaiškėjo gruodžio 18 d. „PENKTADIENIO ŠUO: pažinkime veisles" tiesioginės transliacijos metu, kur reklaminis konkurso veidelis - snukelis, ispanų vandens šuo Mocha traukė burtus ir išrinko nugalėtoją.

Ja tapo mažutė vakarų Škotijos terjerė Amber, o trims nugalėtojos draugų šunims taip pat atiteko kalėdiniai dovanų rinkiniai bei 2021 metų LKD Mokymo centro kalendoriai.

Vestukės Amber šeimininkė Jolanta Gailienė gyvena Kaišiadoryse. Ji laiko 2 vakarų Škotijos baltųjų terjerų kalytes, su jomis dalyvauja šunų parodose. Deja, šiemet su mažąja Amber spėjo sudalyvauti tik vienoje parodoje. J.Gailienės vyresniajai kalytei netrukus sukaks 3 metai, o mažajai vasario viduryje bus vieneri metai.

„Konkursui „Belenkur“ pasiunčiau Amber nuotrauką, kurioje ji saldžiai įmigusi po dalyvavimo šią vasarą vykusioje Birštono šunų parodoje, ten ji gavo net 2 įvertinimus „labai perspektyvus šuniukas“, – sakė mažosios Amber šeimininkė,– Laimėtas guolis toks gražus ir erdvus, kad garantuotai tilps abi mano vestukės. Kadangi dėl karantino negalėjau iš Kaišiadorių atvažiuoti atsiimti dovanų, už mane tai padarė draugė ir kol kas mes tik džiaugiamės prizų nuotraukomis. Dėkojam už tokią staigmeną! Juo labiau, kad buvo daugybė puikių nuotraukų, ir visos jos vertė šypsotis“.

LKD Mokymo centras sveikina visus konkurso dalyvius ir linki nuostabiųjų miegalių šeimininkams gražių švenčių. Jūs – ne vieni, su jumis – mieliausi augintiniai, todėl jūsų šventės bus šiltos ir jaukios. To labiausiai ir linkime!

J. Šapranauskienės nuotr.

X