Naujienos

Kinologų klubas „Saulės šuo“ Pakėvio dvare surengė dvi parodas

Savaitgalį Pakėvio dvare (Kelmės r.) įvyko dvi nacionalinės visų veislių šunų parodos – „Saulės šuo“ taurė 2023“ ir „Pakėvio dvaro taurė 2023“. Debiutavo Šiauliuose įsikūręs Kinologų klubas „Saulės šuo“. Klubo branduolį sudaro ir patyrę, ir jauni, tačiau jau spėję išgarsėti šunų veisėjai: Tomas Mašidlauskas (veislynas „Tyras amazonitas"), Erika Čeilutkienė (veislynas „Svajonių angelas"), Virginijus Lukošius (veislynas „Saulės vilkas"), Justas Jakelevičius (veislynas „Ultra spektras"), Jurgita Lusver (veislynas „Kamertonas") ir kiti šunų augintojai.

Šunų mylėtojai, su savo augintiniais dalyvavę daugybėje parodų Lietuvoje ir užsienyje, dažnai laimintys prizines vietas, įgiję įvairios kinologinės  patirties turi ką pasiūlyti naujojo klubo įvaizdžiui stiprinti. Ši patirtis, begalinis entuziazmas ir meilė šunims padėjo gegužės 13-14 d. sėkmingai suorganizuoti dvi puikias parodas, kuriose kasdien varžėsi beveik 500 dalyvių. Įvertinti šunis buvo pakviesti įžymūs teisėjai iš Kroatijos, Serbijos, Suomijos ir Lietuvos.

Nuostabi Pakėvio dvaro aplinka, erdvūs ekspertizių ringai, originalios, dar niekur nematytos finalinių konkursų taurės, daugybė įvairių prizų, profesionalios šunų nuotraukos, puikus oras, netgi Eurovizijos finalo transliacija „Best‘o“ ekrane – visa tai ir dar daugiau sukūrė  išskirtinę atmosferą ir leido visiems mėgautis kinologijos švente.

Didelio susidomėjimo sulaukė nacionalinės šunų veislės – lietuvių skalikų pristatymas, kurį parengė Lietuvių skalikų augintojų sąjunga ir šios veislės entuziastai. Programą taip pat paįvairino vaikų kolektyvų pasirodymai, dvaro kostiumų ir šunų šou. 

Gegužės 13 d. parodos rezultatai.

Gegužės 14 d. parodos rezultatai.

Parengė Kornelija Butrimova

Alex Design nuotr.

X