Naujienos

Naujas LKD Mokymo centro projektas „Atsakingo šeimininko akademija vaikams“

Pasaulinę gyvūnų globos dieną, spalio 4-ąją, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras pasitiko šventiškai – startavo naujas švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija vaikams“. Projekte dalyvauja trys pradinukų klasės.

Visą mėnesį antradieniais dvi pradinės klasės iš Tuskulėnų gimnazijos ir Vilniaus Pr. Mašioto pradinės mokyklos viena klasė, kaip ir suaugusieji Alytuje bei Jurbarke, lanko tęstinius užsiėmimus. Iš viso suplanuoti penki užsiėmimai, kuriuose vaikai sužinos apie penkias gyvūnų laisves, šunų poreikius, atsakingą priežiūrą, šeimininkų pareigas, saugų elgesį su šunimis ir kita.

Nemokami užsiėmimai vaikams vyksta Žirmūnų mikrorajone, Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje „Saulutė“. Šioje bibliotekoje veikia ir LKD Mokymo centro organizuoto respublikinio vauikų kūrybos konkurso „Gyvūnų teisių knyga“ paroda.

„Atsakingo šeimininko akademija vaikams“ panaši į suaugusiųjų AŠA, tačiau mažiesiems suplanuota daugiau smagių užduočių, žaidimų. Viena jų – šio edukacinio projekto vadovės Dovilės Masalskaitės sukurta originali dėlionė „Penkios gyvūnų laisvės“. Vaikams ji labai patiko.

Užsiėmimų metu mažieji užduoda daug klausimų, pasitaiko ir ginčų. Vaikai džiaugiasi galėdami pasipasakoti apie savo bei savo artimųjų augintinius, noriai dalijasi ir savo patirtimi.  

Informacija bus papildyta

X