Naujienos

Nuotolinė paskaita „Kalių nevaisingumas: infekcijos ir ginekologiniai susirgimai"

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2023 m. lapkričio 15 d. (trečiadienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Kalių nevaisingumas: infekcijos ir ginekologiniai susirgimai".

Lektorius – veterinarijos dr. Saulius A. Laurusevičius. Patyręs veterinarijos specialistas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys dalinsis ilgamete savo patirtimi ir žiniomis šunų reprodukcijos srityje.

Nuotolinės paskaitos metu lektorius apžvelgs virusines ir bakterines infekcijas, turinčias įtakos reprodukcijai (herpes virusas, bruceliozė ir kt.); bakteriologinių tyrimų interpretacijas; dažniausias kiaušidžių, gimdos ir makšties patologijas, jų gydymo galimybes, būdus ir prognozes reprodukcijai.

Paskaita nuotolinė, prasidės 18.00 val., trukmė – 2 akademinės valandos.

Paskaita įskaitinė LKD veisėjams. Klausytojai gaus sertifikatus. Dalyvių registracija tęsis iki lapkričio 14 d. arba kol bus laisvų vietų.

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt

Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

X