Naujienos

Pasaulio Lure Coursing čempionate puikiai sekėsi Lietuvos sportininkams

Gegužės 26-29 d. Kalajoki kurortinėje vietovėje Suomijoje įvyko Pasaulio Lure Coursing čempionatas (FCI World Championship and CSS World Winner event - Lure Coursing). Lietuvos sportininkų delegacijai šiame pasaulio čempionate sekėsi puikiai. Iš 10 rinktinės dalyvių net 3 šunys lipo ant nugalėtojų pakylos, nepamirškime, jog tai pasaulio nugalėtojų pakyla! Buvo nuostabu girdėti skambant Lietuvos himną ir didžiuotis mūsų šunų pasiekimais.

Didžiausias pasiekimas – saliukių „fronte“. Kaunietės Skaistės Skibiniauskienės šuo Penktas Elementas Desert Kyzyl Kum (CACIL patinai) laimėjo 1 vietą! Negana to, Estijoje gyvenanti kalytė iš tos pačios vados Penktas elementas Desert Wahba taip pat užėmė 1 vietą kalyčių klasėje.

„Mūsų vaikams dabar dveji metai ir aštuoni  mėnesiai, bet tai jau antrasis jų čempionatas,– švelniai apie savo šunis, vadindama juos vaikais, kalbėjo Skaistė Skibiniauskienė. – Treniruotis su jais pradedam vos sniegui nutirpus. Viskas prasideda nuo bendrojo fizinio parengimo. Realių bėgimų trasose stengiamės duoti nedaug. Tad šiam sezonui pradėjome ruoštis dar vasarį, nesulaukę, kol sniegas nutirps. Paprastai specialus pasirengimas užtrunka apie tris mėnesius, tačiau, be abejo, laiką aktyviai leidžiame visus metus“.

Kiti Lietuvos sportininkų rezultatai:

Ibizos šunys, CSS kalės:

Yurania Baltas Vėjas, 2 vieta.

Deianira Baltas Vėjas, 10 vieta.

Ibizos šunys, CSS patinai:

El Profesor Baltas Vėjas, 11 vieta.

Taras Ugnies Diadema, 12 vieta.

Vipetai, CSS patinai:

Placebo Escobar, 6 vieta.

Saliukiai, CSS mix:

Penktas Elementas Desert Kara Kum, 12 vieta (1 bėgimas, pasitraukė iš tolimesnių varžybų dėl traumos).

Vipetai, CACIL patinai:

Kometos Skrydis Zenas, 32 vieta. 

Vipetai, CACIL kalės:

Durante Vita Sherri-Brandy, 20 vieta. 

Amber Bleuy Grace Dog, 44 vieta. 

Kurtų mylėtojai tikisi, kad ateityje Lietuvos delegacija tik didės, sako turintys daug puikių, azartiškų bėgikų. Kitąmet čempionatas vyks Švedijoje, palinkėkime mūsų bėgikams sportinės sėkmės.

https://www.wcc2022.fi/

http://agarklub.hu/wp-content/uploads/2022/01/WCC2022-Finland-invitation.pdf

Piotr Domke, Skaistės Skibiniauskienės ir Pasaulio čempionato organizatorių nuotr.

X