Naujienos

Penktadienio šuo: meilė šunims neturi nieko bendra su aritmetika

Šeimos šuo. Mano šuo. Šiuose žodžiuose slypi tiek daug... Jie reiškia, kad 365 dienas bent 2 kartus per dieną bet kokiu oru aš einu į lauką. Net 730 kartų per metus! Tai reiškia, jog kiekvieną mėnesį savo augintiniui išleidžiu 50-100 eurų. Tai reiškia, kad pačiame smagaus vakarėlio įkarštyje lekiu namo pas... savo šunį ir leidžiu atostogas ten, kur priima su šunimi.

Jeigu jums ši aritmetika ir faktai atrodo paprasti, pakalbėkime apie šuns pasirinkimą. Juk rinktis tikrai yra iš ko. Šunų veislių – šimtai, ir visi tokie gražuoliukai! Ypač, kol maži.

Štai tas su kailio verpetu per nugarą. Sakote, jo protėviai  medžiojo liūtus? Bet koks ryžas kailis! O tas, kur japonišku vardu, stačiomis ausytėmis – juk dabar toks madingas, ant bangos...

Kiekvieną penktadienį, 13.00 val., nuo lapkričio 6 dienos kviečiame jus į virtualius susitikimus, atvirus pokalbius su šunų veisėjais naujame Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro projekte PENKTADIENIO ŠUO. Čia iš arčiau pažinsite pačias įvairiausias šunų veisles – patyrusius šunų veisėjus kalbins LKD projektų vadovė Augustė Daukšienė. Tiesiogines transliacijas galėsite stebėti  LKD facebook paskyroje bei LKD youtube kanale.

Lapkričio 6-ąją startuosime su „skraidančiomis ausytėmis“ – australų aviganiais. Po savaitės susitiksime su vakarų Škotijos baltaisiais terjerais. Vėliau kalbėsime apie šiba inu, Rodezijos ridžbekus, ispanų vandens šunis, kurtsharus ir kitas šunų veisles.

Jeigu jūsų penktadieniai labai užimti, pokalbių įrašus galėsite peržiūrėti vėliau, jums patogiu laiku. Dar geriau, jeigu tai darysite su visa šeima, artimaisiais, juk renkatės ne bet ką, o būsimąjį šeimos narį.

Pristatydami savo patirtį šunų veisėjai tikisi, kad būtent jūs ištrauksite jų išveistam šuniukui patį geriausią bilietą – laimingą gyvenimą ir kad jis gyvens pačiuose geriausiuose namuose. Juk kiekvienas šuo vertas gerų namų, tik ne kiekvieni namai verti gero šuns.

Pasikalbėkime apie tai!

Julijos Tranelytės nuotr.

X