Naujienos

Rugpjūčio 5 d. vyks tradicinės kinologų ir tarnybinių šunų biatlono varžybos

Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos rugpjūčio 5 d. organizuoja atvirą kinologų su tarnybiniais šunimis biatloną „Ramziui paminėti“. Pradedama dalyvių registracija, varžybos vyks VSAT Vilniaus pasienio rinktinės veikimo teritorijoje. Varžybų tikslas – skatinti Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pareigūnus kinologus tobulinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gilinti žinias ir taikyti jas praktikoje.

Varžybose gali dalyvauti komandos, sudarytos iš 2 dalyvių (kinologų, tiesiogiai dirbančių su šunimis) ir komandos vadovo (specialisto, atsakingo už kinologinę veiklą), bei atskiroje grupėje (vyrai ir moterys bus vertinami atskirai).

Taip pat kviečiami dalyvauti ir pavieniai civiliai asmenys, kuriems registracijos dieną yra suėję 18 metų, su šunimis (tik individualiojoje įskaitoje). Pareigūnų ir civilių asmenų grupėse bus tam tikros šunų kategorijos, tokiu atveju šunys bus vertinamos atskirai.

Prašome susipažinti su varžybų nuostatais.

Registracija vyksta tik užpildžius registracijos formą ir ją pateikus el. paštu kestutis.kriauciunas@vsat.vrm.lt iki 2022 m. liepos 22 d.

Organizuojamo renginio koordinatės: https://maps.app.goo.gl/xcmDLbqHBnYHVPH39 

Papildoma informacija: tel. +370 5 219 8192, mob. tel. +370 656 53 580, Kęstutis Kriaučiūnas.

X