Naujienos

Sausio 17 d. kviečiame į paskaitą apie natūralią šunų mitybą

LKD Mokymo centras sausio 17 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Natūrali šunų mityba“. Seminaro lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šis seminaras apie natūralią šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A. Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius natūralios šunų mitybos principus, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus. 

Lektorius detaliai apžvelgs šias temas: Natūrali mityba (RAW, BARF ) – kas tai? Koks jos tikslas, panašumai ir skirtumai, pranašumas prieš kitas mitybos rūšis. Mėsėdžių virškinamojo trakto anatomijos ypatumai, skirtumai nuo žolėdžių. Maisto medžiagos, jų  vaidmuo, sudėtis, poreikiai, virškinimo fiziologija (baltymai, riebalai, angliavandeniai, vitaminai, mineralai, pagalbinės medžiagos (probiotikai, prebiotikai ir kt.). RAW, BARF mitybos proporcijos, šėrimo rekomendacijos. Maistinių medžiagų šaltiniams naudojami produktai. Kaip savo šunį pradėti maitinti natūralia mityba. Mažylių šėrimo natūralia mityba ypatumai. Šėrimo natūralia mityba klaidos, pavojai.

Seminaro laikas: nuo 18.00 – 21.00 val.

SVARBU! Prašome užsiregistravusius klausytojus su paskaitos tema susijusius klausimus siųsti iki 2022 m. sausio 15 d. Lektorius atsakys į visus iš anksto pateiktus klausimus. Atsakymams į paskaitos metu užduotus klausimus skirsime 30 min.

Kaina 30 eurų.

Užsiregistravusius ir per 24 val. negavusius registracijos patvirtinimo prašome kreiptis e.paštu svietimas@kinologija.lt. Nedalyvavusiems seminare pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Registruojama iki sausio 15 d. arba kol bus laisvų vietų. Negalintiems prisijungti numatytu laiku galimybės peržiūrėti seminaro įrašą nebus.

Registracijos anketa.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e.paštu svietimas@kinologija.lt.

Rekvizitai apmokėjimui:

Lietuvos kinologų draugija

Mokėjimo paskirtis – Mitybos seminaras veisėjams

Įmonės kodas: 190761981

SEB BANKAS

Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

X