Naujienos

Su spalio 4-ąja, Pasauline gyvūnų globos diena!

Lietuvos kinologų draugija spalio pradžioje tradiciškai organizuodavo šventę visuomenei ir augintiniams Vilniuje prie Baltojo tilto arba Vingio parke. Šiemet dėl visiems suprantamų priežasčių spalio 4-ąją kviečiame minėti kitaip – virtualiai.

Sveikiname visus! Sveikiname ne tik šunų augintojus, bet visus, kas turi gyvūną augintinį. Ne tik turi, bet ir myli – tokia yra šių metų šventės idėja.

Atsakingai pasirinkę, turėdami žinių, kaupdami gerąją patirtį, kartu su jumis mes kuriame laimingą ir saugų gyvenimą mūsų gyvūnams augintiniams.

Lietuvos kinologų draugija visada pasisakė ir pasisako už gyvūnų gerovę. Ir tai nėra tušti žodžiai, nes mes jau daug metų vykdome švietimo projektus.

Organizuojame tarptautines konferencijas, vedame edukacinius užsiėmimus vaikų ugdymo įstaigose, vykdome unikalų projektą visuomenei „Atsakingo šeimininko akademijaׅ“. Rengiame seminarus būsimiesiems ir esamiems šunų veisėjams.

Sakysite, girtis nesolidu. Bet juk šiuos projektus, naujas iniciatyvas pasiūlėte būtent jūs, gyvūnų mylėtojai. Kuriame ir dirbame kartu su veisėjais, dresuotojais, šunų sporto entuziastais, veterinarijos specialistais, kinologijos savanoriais.

Mūsų – daug! Ir mus vienija ne tik bendri darbai, bet ir pats gražiausias jausmas – meilė gyvūnams.

Gražios šventės jums ir jūsų augintiniams!

Šventiniai istorijų ir fotografijų konkursai čia: https://www.facebook.com/KinologijaLT

X