Naujienos

Šuniuko socializacija: nuo ko pradėti ir kodėl tai svarbu?

Gegužės 3 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šuniuko socializacija: nuo ko pradėti ir kodėl tai svarbu?“

Socializacija yra labai svarbi ir daro didelę įtaką šuns gyvenimui ir turbūt nėra šuns augintojo, kuris nebūtų apie tai girdėjęs. Ką iš tiesų reiškia socializacija? Kokią įtaką ji daro šuniuko gyvenimui? Kada socializacija turėtų prasidėti? Kokie pratimai padeda šuniuką socializuoti, o kokie tik trukdo? Ko vengti? Kur ir kada turėtų prasidėti socializacija ir kiek laiko ji turėtų trukti? Ką svarbu žinoti veisėjui, ir ką – šuniuko augintojui?

Bus demonstruojami sėkmingos ir nesėkmingos socializacijos pavyzdžiai (video). Taip pat bus kalbama apie genetiką, bus aptarti įvairūs šunų nervinės sistemos tipai, šuniukų testavimas. 

Seminarą ves Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, šunų dresūros mokyklos „GreatPet" įkūrėja ir vadovė Ana Menčiūnienė.

Šis seminaras skirtas veisėjams, šunų augintojams ir dar tik planuojantiems įsigyti šuniuką. Seminaras įskaitinis, visi dalyviai gaus sertifikatus.

Seminaras prasidės 18.00 val. ir truks apie 2 valandas.

Prieš seminarą galima pateikti klausimus e. paštu svietimas@kinologija.lt.

Registruojama iki gegužės 2 d. arba kol yra laisvų vietų.

Seminaro kaina – 30 EUR (mokėti tik pavedimu). Į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

REGISTRACIJOS ANKETA.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – nuotolinis seminaras veisėjams.
Įmonės kodas: 190761981 SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąsk. LT 967044060001780551.

 

X