Naujienos

Šuns diena 2024 = Dėkingumo diena

Šunys keičia mus ir mūsų gyvenimus. Būdami su jais labiau vertiname ištikimybę ir draugystę, lengviau atleidžiame. Būtų galima daug ką vardyti ir visa tai būtų neatlygintinos augintinių dovanos mums. Ar esame už jas dėkingi? 

Artėja balandžio 24-oji, visuotinė Šuns, arba DĖKINGUMO, diena. Puiki proga ne tik švęsti, bet ir nuoširdžiai padėkoti.

Kai 2016 metais Lietuvos kinologų draugija (LKD) inicijavo Šuns dienos minėjimą, kviesdama gyvūnų mylėtojus švęsti balandžio 24-ąją, pasiūlė kasmet keisti šventės temą, arba pačią idėją. Jau buvo „Kolega šuo – pozityvas darbe“, „Šuo ir aš: mokau ir mokausi“, „Šuo ir aš: laikas kartu“, „Šuo ir aš: kelionių draugai“ ir kt.

Kadangi balandžio 24-oji šiemet yra darbo diena, atskiro didelio renginio nebus, todėl siūlome savo kolektyvuose, bendraminčių kompanijoje surengti Dėkingumo šventę – Šuns dieną.

Vilniečius tą dieną kviečiame dalyvauti Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos ir Lietuvos kinologų draugijos organizuojamose nemokamose ekskursijose „Šuo ir Lietuvos valdovai“.

Šventės proga pakviesime sudalyvauti ir virtualiame konkurse „AČIŪ tau!“, jį skelbsime balandžio 22 d. socialiniame tinkle https://www.facebook.com/sunsdiena.

Šunų mylėtojų klubus, dresūros mokyklas, veterinarijos gydyklas, gyvūnų viešbučius, kirpyklas, zoologijos prekių parduotuves taip pat raginame minėti Šuns dieną – pasirinkite DĖKINGUMO idėją, užpildykite anketą  ir būkite su visa šunų mylėtojų bendruomene! Lietuvos kinologų draugija tiki, kad pasidalinsite savo informacija su Šuns dienos draugais – atsiųskite trumpą renginio pristatymą, nuorodą į informacijos šaltinį, kad visa tai mes galėtume paskelbti Šuns dienos socialinėje paskyroje.

Dėkokime augintiniams ir būkime kartu!

Šuns dieną remia įmonė Kormotech.

Entuziastas media nuotr.

X