Naujienos

Šuns dieną vėl švęsime kartu su Suomijos šunų mylėtojais

Lietuvos kinologų draugija 2016 metais pakvietė šunų mylėtojus švęsti Šuns dieną. Balandžio 24-oji, ši data svarbi ir mums, ir Suomijos gyvūnų mylėtojams. Su suomiais mus sieja ne tik data, bet ir idėja kasmet keisti Šuns dienos temą. Sakykime, Lietuvoje jau buvo „Socialus ir socializuotas miesto šuo“, „Kolega šuo – pozityvas darbe“, „Mokau ir mokausi“ bei kitos temos.

Šių metų Šuns dienos idėja Lietuvoje – „Aš atsakau“, o  Suomijoje – „Susitikimai“.

Galbūt susitikimai iš pirmo žvilgsnio skamba keistokai, tačiau kviesdami susitikti, suomiai nori pabrėžti pozityvią bendravimo kultūrą tarp šunų, taip pat – pagarbų, kultūringą elgesį tarp šunis laikančiųjų ir visuomenės.

„Kartu su Suomijos medžiotojų asociacija (Metsästäjäliitto) ir šunų sporto entuziastais sukūrėme šunų etiketo plakatus. Šuns dieną vyks nuotolinis seminaras, kaip bendrauti su šunimi, lavinti mažo šuniuko įgūdžius, padėti vyresniems šunims įgyti tinkamo elgesio įgūdžių“,– sako Suomijos kinologų klubo Komunikacijos vadovė Liisa Suoninen.

Lietuvos kinologų draugija balandžio 24-osios proga drauge su visais šunų mylėtojais siunčia sveikinimus Suomijos šunų augintojams!

Primename: šiuos metus LR Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais.

X