Naujienos

Vaikų vasaros atostogos prasidėjo smagiomis varžybomis

Vaikų gynimo dienos proga Šunų dresūros ir sporto centras „Nasrai" surengė savo klubo jauniesiems sportininkams Agility šventę – pirmąsias šiais metais vaikų ir jaunimo Agility varžybas.

Jaunieji sporto su šunimis entuziastai varžėsi dviejose skirtingose amžiaus kategorijose: 4-9 ir 10-15 metų.

Varžėsi visai rimtai, nors varžybų atmosfera ir nebuvo labai rimta – šimtąkart daugiau šurmulio, klegesio, lojimo ir juoko, nei per įprastas šunų vikrumo varžybas. 

„Auga tikrai labai šaunūs vaikai ir visiems, kas juos mato, tampa aišku, kad kinologijos ateitis šviesi, – sako viena varžybų organizatorių, klubo „Nasrai“ dresuotoja Erna Valčiukienė. – Mums labai džiugu, kad vis daugiau jaunimo įsitraukia į kupiną nuostabių akimirkų Agility pasaulį, aktyviai leidžia laisvalaikį, noriai lanko treniruotes ir skiria daug laiko savo mylimiems augintiniams. Vaikai ne tik aktyviai sportuoja, bet domisi, kaip geriau prižiūrėti, auklėti savo augintinius, kaip pasirūpinti jų gerove“. 

Kaune įsikūrusio Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai" vadovai patikino, kad šios vasaros Agility pramogos jaunimui dar tikrai nesibaigė – netrukus planuojama Agility stovykla vaikams, taip pat jaunieji sportininkai su savo augintiniais vėl galės išmėginti jėgas vaikų ir jaunimo Agility turnyre rugpjūčio mėnesį.

Varžybas rėmė UAB „Kaivana", visi vaikai buvo sužavėti gražiais prizais. Varžybos vyko laikantis visų saugumo reikalavimų.

Pasidžiaukime jaunųjų sportininkų pasiekimais!

Vaikų grupė (4-9 metai)
I vieta – Eva su pudeliuku Kingu.
II vieta – Luknė su šeltuku Pupiu.
III vieta – Nojus su borderkoliu Hantu.

Jaunimo grupė (10-15 metų)
Small / Medium klasė:
I vieta – Viktorija su Džeko Raselo terjeru Saila.
II vieta – Liepa su Entlebucho zenenhundu Aisa.
III vieta – Vaiva su šeltuku Meškiu.

Large klasė:
I vieta – Greta su australų aviganiu Lakiu.
II vieta – Martyna su borderkoliu Neo.
III vieta – Julius su Naujosios Škotijos retriveriu Maira.

Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai“ inf. ir nuotraukos

X