Mokymai

„Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos“: nuotolinis seminaras su gyd. E.Diržinausku

Sausio 26 d. (antradienis) – nuo 17.30 val. nuotolinė paskaita šunų veisėjams ir augintojams! Paskaitą „Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos" skaitys vertingą patirtį sukaupęs veterinarijos gydytojas, Europos veterinarijos gydytojų oftalmologų asociacijos narys Evaldas Diržinauskas.

Gydytojas kalbės apie dažniausiai pasitaikančias šunų akių ligas, tinkamą akių priežiūrą, dažniausiai pasitaikančių ligų prevenciją.

Ši paskaita naudinga visiems šunų augintojams, šunų mylėtojams, veisėjams – visiems, kam rūpi augintinių sveikata ir gera savijauta.

Paskaita taip pat bus ir įskaitinė: šunų veisėjų mokymų programa pagal LKD konferencijos patvirtintą tvarką apima keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuojamus seminarus/paskaitas šunų sveikatos, mitybos, elgsenos, socializacijos bei kt. temomis.

Išklausiusieji 4 paskaitas ir gavę sertifikatus šunų veisėjai gali teikti prašymus LKD veislyno statusui tvirtinti.

Negalintys prisijungti nurodytu laiku, bet užsiregistravę, turės galimybę peržiūrėti paskaitą jiems patogiu laiku – apie prisijungimo galimybes jie bus informuoti asmeniškai.

Paskaitos pradžia 17.30 val., trukmė apie 2 val.

Prieš paskaitą e.paštu svietimas@kinologija.lt galima pateikti lektoriui klausimus.

Registracijos anketa

Registruojama tik e.paštu iki sausio 25 d.

Seminaro kaina – 30 EUR (mokėti tik pavedimu). Į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e.paštu svietimas@kinologija.lt. 

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija.
Mokėjimo paskirtis – nuotolinis seminaras veisėjams.
Įmonės kodas: 190761981 SEB BANKAS.
Atsiskaitomoji sąsk. LT 967044060001780551.

 

Inf. paskelbta 2021 01 03

X