Mokymai

Gruodžio 7 d. nuotolinė paskaita „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas...“

REGISTRACIJA JAU BAIGTA! Sulaukęs didelio šunų veisėjų ir augintojų susidomėjimo, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras gruodžio 7 d. (trečiadienis) vėl organizuos veterinarijos gydytojos, dirbtinio apvaisinimo specialistės, ilgametės ir patyrusios šunų veisėjos bei tarptautinės kategorijos FCI teisėjos Nataljos Skalin nuotolinę paskaitą „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas, šuningumas, šuniavimasis ir su juo susijusios komplikacijos”.

Nuotolinės paskaitos metu lektorė aptars aktualiausias šunų veisimo problemas: kalės lytinį ciklą ir jo fiziologinius ypatumus; optimalų kergimo laiką ir jo nustatymo būdus; vaisingumo problemas: „tuščios” kalės po sėkmingo kergimo; šuningumo laikotarpį; šuniavimosi ypatumus ir komplikacijas.

 

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Paskaita prasidės 17.00 val. ir truks apie 2 val.

DĖMESIO: dalyvių registracija tęsis iki gruodžio 6 d. arba kol bus laisvų vietų.

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt.

X