Mokymai

AŠA. Švietimas – geresnei gyvūnų augintinių ateičiai

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, savo veiklą pradėjęs 2011 metų vasarą, nuo pirmųjų veiklos dienų pirmenybę teikė visuomenės švietimui. Padėti žmonėms atsakingai pasirinkti, auginti ir ugdyti savo šunis, formuoti atsakingą požiūrį į gyvūnus augintinius bei jų gerovę Mokymo centro komandai buvo svarbu ir veiklos pradžioje, ir dabar.

Lietuvos kinologų draugija šiemet švenčia savo veiklos 30-metį, o šis jubiliejus sutampa su dar viena svarbia proga: Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė 2022-uosius metus Gyvūnų gerovės metais. Todėl nebelaukime „kada nors“ dienų ir pradėkime nuo savęs: įgykime daugiau žinių bei patirties, pasirenkime ir tapkime atsakingais gyvūnų augintojais. Tą padaryti galime įsitraukdami į vieną sėkmingiausių, labai gerai vertinamų Mokymo centro projektų – „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA).

Vasario 22 d. nuotolinis seminaras „Šunų dantų priežiūra ir ligos“

Vasario 22 d. 17.30 val. kviečiame šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų dantų priežiūra ir ligos“ (seminaro trukmė apie 2 val.).

Savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis Kaivanos veterinarijos klinikos gydytoja Neringa Griškienė. Seminare bus kalbama apie šuns danties sandarą ir anatomiją, sąkandžio tipus, netaisyklingą sąkandį ir šios ydos priežastis. Bus aptartos šuns pieninių dantų ligos ir dažniausiai pasitaikančios kandžių ligos.

Sausio 17 d. nuotolinė paskaita apie natūralią šunų mitybą

LKD Mokymo centras sausio 17 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Natūrali šunų mityba“. Seminaro lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šis seminaras apie natūralią šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A. Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius natūralios šunų mitybos principus, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus. 

Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija

Spalio 13 d. kviečiame veisėjus, augintojus ir visus besidominčius į paskaitą „Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija".

Lektoriai – Dr. Dainius Zienius ir veterinarijos gydytoja Gražina Janušytė.

Ši paskaita yra įskaitinė LKD šunų veislyno statusui tvirtinti. Negalintys atvykti į paskaitą galės prisijungti nuotoliniu būdu.

Renginys vyks nuo 17:30 – 20:30 val. vyks „Hotel Victoria Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Nemokama nuotolinė paskaita „Korekciniai antkakliai: TAIP ar NE?“

Birželio 17 d. (ketvirtadienis), 14.00 val. LKD Mokymo centras ir šunų dresūros mokykla „GreatPet“ kviečia į nemokamą nuotolinę paskaitą „Korekciniai antkakliai: TAIP ar NE?“. Žiūrėkite tiesiogiai per Lietuvos kinologų draugijos Facebook paskyrą ir Youtube kanalą.

Paskaitoje Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, sportinio šunų paklusnumo (obedience) trenerė Ana Menčiūnienė kalbės apie šunų elgseną koreguojančias priemones.

Nuotolinė paskaita „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“

LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus kelti savo kvalifikaciją ir gilinti kinologijos žinias. Birželio 16 d., trečiadienį, kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“. DĖMESIO: registracija į šį seminarą jau baigta.

Seminarą „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“ ves Lietuvos šunų veislių knygos (LŠVK) vedėja Irena Dorožnikovienė.

Lektorė paaiškins, kaip taisyklingai įforminti šuniukų kilmės dokumentus, kokie reikalavimai keliami šiems dokumentams ir kas turi tai atlikti. Sužinosite, kokių dokumentų reikia prieš veisiant šunis ir gimus šuniukų vadai. Bus aptarti pagrindiniai reikalavimai, kuriais turi vadovautis dokumentus įformindamas veisėjas, nurodytos dažniausiai pasitaikančios klaidos.

Gegužės 20 d. vyks nuotolinis seminaras „Natūrali šunų mityba“

LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Natūrali šunų mityba“. Seminaro lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šis seminaras apie natūralią šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams.

Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A. Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius natūralios šunų mitybos principus, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.

Nuotolinis seminaras „Šunų šėrimo ypatumai“ gegužės 5 d.

Šunų veisėjams ir augintojams labai domintis ir pageidaujant, LKD Mokymo centras vėl kreipėsi į šunų mitybos specialistą, veterinarijos gydytoją Aidą Vaznonį ir jis sutiko vėl pravesti nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“. Seminaras yra suplanuotas gegužės 5 d. ir jūs jau galite registruotis!

Šis seminaras apie šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba – gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Bus trumpai apžvelgti šunų šėrimų tipai, daugiausia dėmesio skiriant sausam ėdalui.

Kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos

Balandžio 8 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų mylėtojus ir augintojus į nuotolinę nemokamą paskaitą „Kaip užtikrinti, kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos?”

 Paskaitos lektorės – Gyvūnų viešbučių asociacijos prezidentė, „Barkvilio“ įkūrėja Daina Jarmalavičienė ir Lietuvos kinologų draugijos trenerė, „Barkvilio akademijos” lektorė Aura Jankūnaitė. Paskaitoje bus aptariamas Lietuvoje gyvūnams augintiniams siūlomų procedūrų bei paslaugų spektras. 

„Pirmoji pagalba šuniui“: nuotolinė paskaita balandžio 22 d.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia nuotolinius mokymus šunų veisėjams ir augintojams. Jūsų dėmesiui – aktuali paskaita, kaip suteikti pirmąją pagalbą šuniui.

DĖMESIO: atsiprašome, dėl vietų stokos registracija jau baigta.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.  Klausytojai gaus sertifikatus.

Lektorė – veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos  gydytoja Julija Surpina.

Paskaitos metu su veterinarijos gydytoja apžvelgsime situacijas, kada jūsų augintiniui gali prireikti skubios pagalbos. Sužinosite, kaip atpažinti gyvūno gyvybei grėsmę keliančius simptomus, kaip nepakenkti ir tinkamai suteikti pirmąją pagalbą.

„Veislinių šunų šėrimo ypatumai“: nuotolinis seminaras kovo 18 d.

LKD Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“.
Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

DĖMESIO: registracija jau baigta!

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba yra gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. 
Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Kovo 31 d. nuotolinis seminaras „Infekcija ir nevaisingumas“

Veterinarijos klinika „Kauno veterinarijos praktika“ kovo 31 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Infekcija ir nevaisingumas“.

Seminaro lektoriai: prof. J. Šiugždaitė, dr. S. A. Laurusevičius, veterinarijos gydytojas L. Domeika.

Dalyviams e. paštu bus išsiųsti LKD sertifikatai (Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis). Registruojama iš anksto e. paštu reproseminaras@gmail.com.

Registracijos mokestis 20 EUR.

X