Mokymai

„Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos“: nuotolinis seminaras su gyd. E.Diržinausku

Sausio 26 d. (antradienis) – nuo 17.30 val. nuotolinė paskaita šunų veisėjams ir augintojams! Paskaitą „Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos" skaitys vertingą patirtį sukaupęs veterinarijos gydytojas, Europos veterinarijos gydytojų oftalmologų asociacijos narys Evaldas Diržinauskas.

Gydytojas kalbės apie dažniausiai pasitaikančias šunų akių ligas, tinkamą akių priežiūrą, dažniausiai pasitaikančių ligų prevenciją.

Ši paskaita naudinga visiems šunų augintojams, šunų mylėtojams, veisėjams – visiems, kam rūpi augintinių sveikata ir gera savijauta.

„Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“

Tęsiame nuotolinius šunų augintojų mokymus!

Lapkričio 12 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“.

Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis veterinarijos klinikos „Kaivana" vet. gydytojas Karolis Vainalavičius.

Veterinarijos specialistas papasakos apie peties, alkūnės, riešo, klubų, kelio ir kulno sąnarių ligas. Kodėl ir kada mūsų augintiniams gali grėsti šios ligos, kaip jos yra gydomos. Taip pat kalbės apie tai, kad šuns šeimininkas, stokodamas žinių ir gyvūnų auginimo patirties, kai kurias ligas gali išprovokuoti. Paaiškins, kaip elgtis, kad minėtų ligų būtų išvengta, kalbės apie sąnarių ir kaulų ligų prevenciją.

Dalyvauti seminare kviečiame šunų veisėjus, augintojus – visus, kam rūpi augintinių sveikata ir gerovė.

Tauragėje startuos švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia visuomenės švietimo projektus – visą mėnesį nemokamos paskaitos šunų mylėtojams vyks Tauragės regione, registracija prasideda!  

Tikėdamiesi, kad renginiai galės vykti laikantis visų saugumo reikalavimų, pirmą kartą Tauragėje organizuojame nemokamų 5 paskaitų ciklą planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Tauragės šunų mylėtojų klubas „LOJA“, Tauragės rajono savivaldybė bei didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA kviečia įgyti vertingų žinių ir naujos patirties.

Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Planuojama, kad paskaitos vyks Tauragės r. savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje nuo 17.30 val. (Respublikos g. 3).

Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti AŠA pažymėjimai.

 

 

„Atsakingo šeimininko akademija“ ir vėl Telšiuose!

Nuo lapkričio 3 d., antradieniais, visą mėnesį telšiškiai ir gretimų vietovių šunų augintojai turės galimybę daugiau sužinoti apie šunis.

PASKAITOS VYKSTA nuotoliniu būdu.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras jau antrą kartą Telšiuose organizuoja nemokamų 5 paskaitų ciklą planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Renginiai vyks laikantis visų saugumo reikalavimų,

LKD Mokymo centras, Telšių apskrities verslo inkubatorius, Telšių miesto savivaldybė bei didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA kviečia būsimuosius ir esamus šunų mylėtojus registruotis į paskaitas ir įgyti daugiau žinių bei patirties.

Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti Atsakingo šuns šeimininko pažymėjimai.
 

 

Seminaras „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“

DĖMESIO PASKAITOS DALYVIAMS! Spalio 28 d. planuota paskaita nukeliama į lapkričio 4 d. (trečiadienis), kadangi susirgo lektorius. Atsiprašome už nepatogumus. Jeigu kažkam lapkričio 4 d. netinka, atsiųsime paskaitos įrašą, kurį galėsite peržiūrėti iki lapkričio 9 d. jums patogiu metu. Tie, kas  nesiregistravo ir norėtų išklausyti paskaitą, dar gali tai padaryti - turime keletą laisvų vietų.

Seminarą  „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“ ves ir savo patirtimi dalinsis Jakovo veterinarijos centro veterinarijos specialistas Viktor Skorobogatko. Veterinarijos specialistas V. Skorobogatko apžvelgs onkologinių procesų vystymosi priežastis ir genetikos įtaką. Kalbės apie dažniausiai pasitaikančius simptomus (krūties, odos, burnos ertmės navikai ir limfoma), ankstyvąją diagnostiką (metodai, nauda gydymui ir galutiniams rezultatams). Aptars onkologinių susirgimų prevencijos klausimus.

Paskaitos pradžia 18.00 val., trukmė apie 2 val.

Seminaras „Kompiuterinės ir magnetinio rezonanso tomografijų tyrimų taikymas...“

LKD Mokymo centras rugsėjo 23 d. kviečia šunų veisėjus bei augintojus dalyvauti nuotolinėje paskaitoje „Kompiuterinės ir magnetinio rezonanso tomografijų tyrimų taikymas smulkių gyvūnų praktikoje“.

Paskaitą skaitys veterinarijos magistras, smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojas ortopedas (ESAVS, Liuksemburgo universitetas), Jakovo veterinarijos centro specialistas Marius Aniškevičius.

Paskaitoje veterinarijos specialistas paaiškins apie šio tyrimo metodus bei naudojamą įrangą. Lektorius apžvelgs, kokiais atvejais vienas ar kitas tyrimas gali būti naudingas diagnozuojant augintinio susirgimą ir kokiais atvejais tyrimas yra beprasmis arba gali būti pakeistas paprastesniais, pigesniais tyrimo metodais. Paskaitos metu jis taip pat nagrinės įdomius klinikinius atvejus, kuriuos pavyko diagnozuoti tomografijos pagalba.

Nuotolinis seminaras „Šunų veisimo dokumentai...“

LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus kelti savo kvalifikaciją ir gilinti kinologijos žinias.

Rugsėjo 16 d., trečiadienį, kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“.

DĖMESIO: Dalyvių registracija jau baigta!

Seminarą „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“ ves Lietuvos šunų veislių knygos (LŠVK) vedėja Irena Dorožnikovienė.

Lektorė paaiškins, kaip taisyklingai įforminti šuniukų kilmės dokumentus, kokie reikalavimai keliami šiems dokumentams ir kas turi tai atlikti.

„Veislinių šunų šėrimo ypatumai“: nuotolinis seminaras liepos 8 d.

LKD Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą!

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba yra gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. 

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.

Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Seminaras Panevėžyje „Dažniausios šunų dantų patologijos. Ar įmanoma jų išvengti?“

DĖMESIO: paskaita vyks BIRŽELIO 30 d., dalyvių registracija atnaujinta!

Informacija teikiama mob. tel. +370 688 95 149, el. paštas grazina.janusyte@veta.lt.

Seminaras „Šunų dantų priežiūra ir ligos“

Birželio 16 d. 17.30 val. kviečiame šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų dantų priežiūra ir ligos“ (trukmė apie 2 val.).

Savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis Kaivanos veterinarijos klinikos gydytoja Neringa Griškienė.

Seminaras „Sėkmingo veisimo gairės...“, 2 dalis

Palnuojamas seminaras veisėjams „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje“, 2 dalis.

Nepaisant karantino suvaržymų, šunų veisėjai kviečiami ir toliau dalyvauti mokymuose, gilinti savo žinias – atsakingai pasirengti šunų veisimui.

Kovo 28 d. buvo suplanuota seminaro „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje“ antroji dalis. Kviečiame šunų augintojus registruotis ir sudalyvauti nuotoliniame seminare, kuris vyks gegužės 19 ir 21 d.

Organizuojamas seminaras „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje“, 2 dalis

DĖMESIO! Kovo 28 d. paskaita atšaukiama.

LR Vyriausybė specialiame posėdyje dėl koronaviruso grėsmės nusprendė nuo kovo 13 d. uždrausti visus renginius ir susibūrimus, todėl kovo 28 d.  planuotas seminaras „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje (II dalis)" atšaukiamas.

Apie kitą seminaro datą, priklausomai nuo aplinkybių, pranešime iš anksto.

Dėl dalyvio mokesčio grąžinimo prašome kreiptis klinikos registratūros tel. 8 610 10484 arba el.paštu kaunasvet@gmail.com.

 

 

 

 

X