Mokymai

Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija

Spalio 13 d. kviečiame veisėjus, augintojus ir visus besidominčius į paskaitą „Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija".

Lektoriai – Dr. Dainius Zienius ir veterinarijos gydytoja Gražina Janušytė.

Ši paskaita yra įskaitinė LKD šunų veislyno statusui tvirtinti. Negalintys atvykti į paskaitą galės prisijungti nuotoliniu būdu.

Renginys vyks nuo 17:30 – 20:30 val. vyks „Hotel Victoria Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Nemokama nuotolinė paskaita „Korekciniai antkakliai: TAIP ar NE?“

Birželio 17 d. (ketvirtadienis), 14.00 val. LKD Mokymo centras ir šunų dresūros mokykla „GreatPet“ kviečia į nemokamą nuotolinę paskaitą „Korekciniai antkakliai: TAIP ar NE?“. Žiūrėkite tiesiogiai per Lietuvos kinologų draugijos Facebook paskyrą ir Youtube kanalą.

Paskaitoje Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, sportinio šunų paklusnumo (obedience) trenerė Ana Menčiūnienė kalbės apie šunų elgseną koreguojančias priemones.

Nuotolinė paskaita „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“

LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus kelti savo kvalifikaciją ir gilinti kinologijos žinias. Birželio 16 d., trečiadienį, kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“. DĖMESIO: registracija į šį seminarą jau baigta.

Seminarą „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“ ves Lietuvos šunų veislių knygos (LŠVK) vedėja Irena Dorožnikovienė.

Lektorė paaiškins, kaip taisyklingai įforminti šuniukų kilmės dokumentus, kokie reikalavimai keliami šiems dokumentams ir kas turi tai atlikti. Sužinosite, kokių dokumentų reikia prieš veisiant šunis ir gimus šuniukų vadai. Bus aptarti pagrindiniai reikalavimai, kuriais turi vadovautis dokumentus įformindamas veisėjas, nurodytos dažniausiai pasitaikančios klaidos.

Gegužės 20 d. vyks nuotolinis seminaras „Natūrali šunų mityba“

LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Natūrali šunų mityba“. Seminaro lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šis seminaras apie natūralią šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams.

Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A. Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius natūralios šunų mitybos principus, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.

Nuotolinis seminaras „Šunų šėrimo ypatumai“ gegužės 5 d.

Šunų veisėjams ir augintojams labai domintis ir pageidaujant, LKD Mokymo centras vėl kreipėsi į šunų mitybos specialistą, veterinarijos gydytoją Aidą Vaznonį ir jis sutiko vėl pravesti nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“. Seminaras yra suplanuotas gegužės 5 d. ir jūs jau galite registruotis!

Šis seminaras apie šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba – gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Bus trumpai apžvelgti šunų šėrimų tipai, daugiausia dėmesio skiriant sausam ėdalui.

Kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos

Balandžio 8 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų mylėtojus ir augintojus į nuotolinę nemokamą paskaitą „Kaip užtikrinti, kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos?”

 Paskaitos lektorės – Gyvūnų viešbučių asociacijos prezidentė, „Barkvilio“ įkūrėja Daina Jarmalavičienė ir Lietuvos kinologų draugijos trenerė, „Barkvilio akademijos” lektorė Aura Jankūnaitė. Paskaitoje bus aptariamas Lietuvoje gyvūnams augintiniams siūlomų procedūrų bei paslaugų spektras. 

„Pirmoji pagalba šuniui“: nuotolinė paskaita balandžio 22 d.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia nuotolinius mokymus šunų veisėjams ir augintojams. Jūsų dėmesiui – aktuali paskaita, kaip suteikti pirmąją pagalbą šuniui.

DĖMESIO: atsiprašome, dėl vietų stokos registracija jau baigta.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.  Klausytojai gaus sertifikatus.

Lektorė – veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos  gydytoja Julija Surpina.

Paskaitos metu su veterinarijos gydytoja apžvelgsime situacijas, kada jūsų augintiniui gali prireikti skubios pagalbos. Sužinosite, kaip atpažinti gyvūno gyvybei grėsmę keliančius simptomus, kaip nepakenkti ir tinkamai suteikti pirmąją pagalbą.

„Veislinių šunų šėrimo ypatumai“: nuotolinis seminaras kovo 18 d.

LKD Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“.
Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

DĖMESIO: registracija jau baigta!

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba yra gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. 
Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Kovo 31 d. nuotolinis seminaras „Infekcija ir nevaisingumas“

Veterinarijos klinika „Kauno veterinarijos praktika“ kovo 31 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Infekcija ir nevaisingumas“.

Seminaro lektoriai: prof. J. Šiugždaitė, dr. S. A. Laurusevičius, veterinarijos gydytojas L. Domeika.

Dalyviams e. paštu bus išsiųsti LKD sertifikatai (Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis). Registruojama iš anksto e. paštu reproseminaras@gmail.com.

Registracijos mokestis 20 EUR.

Kovo 24 d. nuotolinis seminaras „Idealiai baltas šuns kailis...“

Visus kviečiame į MASTERCLASS tiesioginę transliaciją, kuri skirta aktualiausioms temoms apie ypatingą baltakailių šunų (ir kitų spalvų kailių) priežiūrą.

LIVE transliacijos metu turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su pripažinto pasaulyje, 30 metų patirtį turinčios veisėjos praktika. Sužinosite, kaip buvo kuriamos ir naudojamos efektyvios mitybos, kasdienės priežiūros ir higienos bei disciplinos sistemos. Atskleisime, kaip sprendžiame aktualiausias problemas, su kuriomis susiduria 99% baltakailių ir kitų šunų šeimininkai ir veisėjai.

Pasidalinsime praktiniais sprendimais, padedančiais įveikti augintinio alergijas, su kuriomis šiuo metu susiduria daugiau nei 50% šunų.

Nuotolinė paskaita „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“

Vasario 25 d. (ketvirtadienis) nuo 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą! 

Paskaitą „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“ skaitys veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos gydytoja Viktorija Tvaranavičiūtė.

Padidėjęs kailio slinkimas, odos niežulys, pėdučių laižymas, parazitinės odos ligos – tai tik dalis dermatologinių negalavimų, kurie gali kamuoti jūsų augintinį. Daugelis odos ligų atrodo  panašios ir pasižymi tik vos pastebimais klinikiniais niuansais, susirgimo eigos skirtumais. Šių ligų gydymas gali būti sudėtingas bei varginantis tiek gyvūnų šeimininkams, tiek veterinarijos specialistams. Kaip užkirsti kelią šiems susirgimams, koks gali būti gydymas – apie tai ir dar daugiau paskaitoje jums kalbės ir daug praktinių pavyzdžių pateiks veterinarijos specialistė V.Tvaranavičiūtė.

Vilniečiams – „Atsakingo šeimininko akademija“ (online)

Planuojančius įsigyti, taip pat ir turinčius šunis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia vėl susitikti, kad dar atsakingiau pasirūpintume savo augintiniais.

Kaip išsirinkti augintinį, kaip puoselėti jo sveikatą, ko ir kaip mokyti, kokių taisyklių laikytis, kaip pasirūpinti gerove – tai tik dalis temų, kurios bus aptartos „Atsakingo šeimininko akademijos“ (AŠA) paskaitose. Atsižvelgus į pandemijos pavojų, paskaitos bus nuotolinės. Registruokitės, susitikite virtualiai su įdomiais lektoriais, klausykite paskaitų visa šeima, užduokite klausimus – bendraukime! Išklausę visas 5 paskaitas gaus AŠA pažymėjimus. Užsiregistravusius, bet negalinčius dalyvauti paskaitose, prašome informuoti organizatorius el. paštu: lkd.suo@gmail.com ir perleisti vietą kitiems. Dėl riboto vietų skaičiaus (50) pirmenybę teiksime į visas 5 paskaitas užsiregistravusiems vilniečiams. 

„Atsakingo šeimininko akademijos“ partneriai: didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas KIKA,  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija, šalies savivaldybių, dresūros mokyklų atstovai, kinologijos savanoriai.

 

X