Mokymai

Kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos

Balandžio 8 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų mylėtojus ir augintojus į nuotolinę nemokamą paskaitą „Kaip užtikrinti, kad pasirinktos paslaugos jūsų augintiniui būtų naudingos, o ne žalingos?”

 Paskaitos lektorės – Gyvūnų viešbučių asociacijos prezidentė, „Barkvilio“ įkūrėja Daina Jarmalavičienė ir Lietuvos kinologų draugijos trenerė, „Barkvilio akademijos” lektorė Aura Jankūnaitė. Paskaitoje bus aptariamas Lietuvoje gyvūnams augintiniams siūlomų procedūrų bei paslaugų spektras. 

„Pirmoji pagalba šuniui“: nuotolinė paskaita balandžio 22 d.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia nuotolinius mokymus šunų veisėjams ir augintojams. Jūsų dėmesiui – aktuali paskaita, kaip suteikti pirmąją pagalbą šuniui.

DĖMESIO: atsiprašome, dėl vietų stokos registracija jau baigta.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.  Klausytojai gaus sertifikatus.

Lektorė – veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos  gydytoja Julija Surpina.

Paskaitos metu su veterinarijos gydytoja apžvelgsime situacijas, kada jūsų augintiniui gali prireikti skubios pagalbos. Sužinosite, kaip atpažinti gyvūno gyvybei grėsmę keliančius simptomus, kaip nepakenkti ir tinkamai suteikti pirmąją pagalbą.

„Veislinių šunų šėrimo ypatumai“: nuotolinis seminaras kovo 18 d.

LKD Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“.
Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

DĖMESIO: registracija jau baigta!

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba yra gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. 
Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Kovo 31 d. nuotolinis seminaras „Infekcija ir nevaisingumas“

Veterinarijos klinika „Kauno veterinarijos praktika“ kovo 31 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Infekcija ir nevaisingumas“.

Seminaro lektoriai: prof. J. Šiugždaitė, dr. S. A. Laurusevičius, veterinarijos gydytojas L. Domeika.

Dalyviams e. paštu bus išsiųsti LKD sertifikatai (Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis). Registruojama iš anksto e. paštu reproseminaras@gmail.com.

Registracijos mokestis 20 EUR.

Kovo 24 d. nuotolinis seminaras „Idealiai baltas šuns kailis...“

Visus kviečiame į MASTERCLASS tiesioginę transliaciją, kuri skirta aktualiausioms temoms apie ypatingą baltakailių šunų (ir kitų spalvų kailių) priežiūrą.

LIVE transliacijos metu turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su pripažinto pasaulyje, 30 metų patirtį turinčios veisėjos praktika. Sužinosite, kaip buvo kuriamos ir naudojamos efektyvios mitybos, kasdienės priežiūros ir higienos bei disciplinos sistemos. Atskleisime, kaip sprendžiame aktualiausias problemas, su kuriomis susiduria 99% baltakailių ir kitų šunų šeimininkai ir veisėjai.

Pasidalinsime praktiniais sprendimais, padedančiais įveikti augintinio alergijas, su kuriomis šiuo metu susiduria daugiau nei 50% šunų.

Nuotolinė paskaita „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“

Vasario 25 d. (ketvirtadienis) nuo 18.00 val. LKD Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą! 

Paskaitą „Dažniausiai pasitaikantys šunų dermatologiniai susirgimai“ skaitys veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos gydytoja Viktorija Tvaranavičiūtė.

Padidėjęs kailio slinkimas, odos niežulys, pėdučių laižymas, parazitinės odos ligos – tai tik dalis dermatologinių negalavimų, kurie gali kamuoti jūsų augintinį. Daugelis odos ligų atrodo  panašios ir pasižymi tik vos pastebimais klinikiniais niuansais, susirgimo eigos skirtumais. Šių ligų gydymas gali būti sudėtingas bei varginantis tiek gyvūnų šeimininkams, tiek veterinarijos specialistams. Kaip užkirsti kelią šiems susirgimams, koks gali būti gydymas – apie tai ir dar daugiau paskaitoje jums kalbės ir daug praktinių pavyzdžių pateiks veterinarijos specialistė V.Tvaranavičiūtė.

Vilniečiams – „Atsakingo šeimininko akademija“ (online)

Planuojančius įsigyti, taip pat ir turinčius šunis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia vėl susitikti, kad dar atsakingiau pasirūpintume savo augintiniais.

Kaip išsirinkti augintinį, kaip puoselėti jo sveikatą, ko ir kaip mokyti, kokių taisyklių laikytis, kaip pasirūpinti gerove – tai tik dalis temų, kurios bus aptartos „Atsakingo šeimininko akademijos“ (AŠA) paskaitose. Atsižvelgus į pandemijos pavojų, paskaitos bus nuotolinės. Registruokitės, susitikite virtualiai su įdomiais lektoriais, klausykite paskaitų visa šeima, užduokite klausimus – bendraukime! Išklausę visas 5 paskaitas gaus AŠA pažymėjimus. Užsiregistravusius, bet negalinčius dalyvauti paskaitose, prašome informuoti organizatorius el. paštu: lkd.suo@gmail.com ir perleisti vietą kitiems. Dėl riboto vietų skaičiaus (50) pirmenybę teiksime į visas 5 paskaitas užsiregistravusiems vilniečiams. 

„Atsakingo šeimininko akademijos“ partneriai: didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas KIKA,  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija, šalies savivaldybių, dresūros mokyklų atstovai, kinologijos savanoriai.

 

„Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos“: nuotolinis seminaras su gyd. E.Diržinausku

Sausio 26 d. (antradienis) – nuo 17.30 val. nuotolinė paskaita šunų veisėjams ir augintojams! Paskaitą „Dažniausiai pasitaikančios šunų akių ligos" skaitys vertingą patirtį sukaupęs veterinarijos gydytojas, Europos veterinarijos gydytojų oftalmologų asociacijos narys Evaldas Diržinauskas.

Gydytojas kalbės apie dažniausiai pasitaikančias šunų akių ligas, tinkamą akių priežiūrą, dažniausiai pasitaikančių ligų prevenciją.

Ši paskaita naudinga visiems šunų augintojams, šunų mylėtojams, veisėjams – visiems, kam rūpi augintinių sveikata ir gera savijauta.

„Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“

Tęsiame nuotolinius šunų augintojų mokymus!

Lapkričio 12 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“.

Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis veterinarijos klinikos „Kaivana" vet. gydytojas Karolis Vainalavičius.

Veterinarijos specialistas papasakos apie peties, alkūnės, riešo, klubų, kelio ir kulno sąnarių ligas. Kodėl ir kada mūsų augintiniams gali grėsti šios ligos, kaip jos yra gydomos. Taip pat kalbės apie tai, kad šuns šeimininkas, stokodamas žinių ir gyvūnų auginimo patirties, kai kurias ligas gali išprovokuoti. Paaiškins, kaip elgtis, kad minėtų ligų būtų išvengta, kalbės apie sąnarių ir kaulų ligų prevenciją.

Dalyvauti seminare kviečiame šunų veisėjus, augintojus – visus, kam rūpi augintinių sveikata ir gerovė.

Tauragėje startuos švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia visuomenės švietimo projektus – visą mėnesį nemokamos paskaitos šunų mylėtojams vyks Tauragės regione, registracija prasideda!  

Tikėdamiesi, kad renginiai galės vykti laikantis visų saugumo reikalavimų, pirmą kartą Tauragėje organizuojame nemokamų 5 paskaitų ciklą planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Tauragės šunų mylėtojų klubas „LOJA“, Tauragės rajono savivaldybė bei didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA kviečia įgyti vertingų žinių ir naujos patirties.

Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Planuojama, kad paskaitos vyks Tauragės r. savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje nuo 17.30 val. (Respublikos g. 3).

Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti AŠA pažymėjimai.

 

 

„Atsakingo šeimininko akademija“ ir vėl Telšiuose!

Nuo lapkričio 3 d., antradieniais, visą mėnesį telšiškiai ir gretimų vietovių šunų augintojai turės galimybę daugiau sužinoti apie šunis.

PASKAITOS VYKSTA nuotoliniu būdu.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras jau antrą kartą Telšiuose organizuoja nemokamų 5 paskaitų ciklą planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Renginiai vyks laikantis visų saugumo reikalavimų,

LKD Mokymo centras, Telšių apskrities verslo inkubatorius, Telšių miesto savivaldybė bei didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA kviečia būsimuosius ir esamus šunų mylėtojus registruotis į paskaitas ir įgyti daugiau žinių bei patirties.

Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti Atsakingo šuns šeimininko pažymėjimai.
 

 

Seminaras „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“

DĖMESIO PASKAITOS DALYVIAMS! Spalio 28 d. planuota paskaita nukeliama į lapkričio 4 d. (trečiadienis), kadangi susirgo lektorius. Atsiprašome už nepatogumus. Jeigu kažkam lapkričio 4 d. netinka, atsiųsime paskaitos įrašą, kurį galėsite peržiūrėti iki lapkričio 9 d. jums patogiu metu. Tie, kas  nesiregistravo ir norėtų išklausyti paskaitą, dar gali tai padaryti - turime keletą laisvų vietų.

Seminarą  „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“ ves ir savo patirtimi dalinsis Jakovo veterinarijos centro veterinarijos specialistas Viktor Skorobogatko. Veterinarijos specialistas V. Skorobogatko apžvelgs onkologinių procesų vystymosi priežastis ir genetikos įtaką. Kalbės apie dažniausiai pasitaikančius simptomus (krūties, odos, burnos ertmės navikai ir limfoma), ankstyvąją diagnostiką (metodai, nauda gydymui ir galutiniams rezultatams). Aptars onkologinių susirgimų prevencijos klausimus.

Paskaitos pradžia 18.00 val., trukmė apie 2 val.

X