Naujienos

Registracija į E.Kinologija

Prašome šunų augintojų registruoti savo paskyras Lietuvos kinologų draugijos elektroninėje duomenų bazėje E.Kinologija. 
To būtinai reikia, kad pradėtų veikti on-line registracija.
Susipažinkite su interneto svetainės E.Kinologija taisyklėmis: https://e.kinologija.lt/rules

Generuokite savo paskyras: https://e.kinologija.lt/create-profile
Iškilus nesklandumams, e.paštas lkd.baze@gmail.com.

Pexels.com nuotr.

Seminaras besidomintiems šokiais su šunimis

DĖMESIO! Seminaras laikinai atšaukiamas - sekite mūsų informaciją.

Kovo 29 d. klubas „Canine frestyle LT“ kartu su LKD Mokymo centru organizuoja pažintinį seminarą tiems, kas domisi šokiais su šunimis (Freestyle – angl.).

Šokiai su šunimis – kontakto su augintiniu stiprinimui, linksmam laiko praleidimui, rimtam sportui!

Seminaro klausytojams bus pateikta šokių su šunimis komandų, triukų ir pozicijų apžvalga. Sužinosite apie šių varžybų reglamentą, meistriškumo lygius, varžybų taisykles bei sportininkų vertinimą.

Seminaro lektorės – Vilniaus šunų mylėtojų bendrijos Freestyl‘o sekcijos „Canine frestyle LT“ įkūrėjos, vienos šio sporto pradininkių Lietuvoje – Sondra Jonceva ir Veslava Citovič-Rul.

 

Seminaras „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“

LKD Mokymo centras balandžio 15 d. kviečia šunų augintojus ir veisėjus į šunų mitybos seminarą Šiauliuose.

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.

Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Kartu su jumis mes kuriame gyvūnus mylinčią šalį!

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia socialinį švietimo projektą „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA) – jis apima vis daugiau Lietuvos miestų.

„Atsakingo šeimininko akademijos“ komanda džiaugiasi  didėjančia aprėptimi ir projekto partneriais – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos, dresūros mokyklų atstovais, kinologijos savanoriais, kurie skaito paskaitas ir perduoda savo žinias bei patirtį planuojantiems įsigyti arba jau turintiems augintinius.

Birželio 27-28 d. vyks šunų biatlono čempionatas

Tarnybinės šunininkystės klubas kviečia šunų mylėtojus su savo augintiniais dalyvauti tradiciniame Atvirajame šunų biatlono čempionate.

Čempionatas buvo suplanuotas gegužės 23-24 d., bet dėl karantino perkeliamas į birželio 27-28 d.

Čempionatas vyks Rakonių kaime, kaimo turizmo sodyboje (Vilniaus r.).

Kartu su augintiniais jūsų laukia įvairiausios rungtys (komandinės ir individualios), sportinis azartas, neįkainojama patirtis bei naujos pažintys.

Pirmąjį kovo savaitgalį – tarptautinės šunų ir kačių parodos

Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 6-8 d. vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo. 
Tarptautines šunų parodas organizuoja didžiausia Lietuvos šunų mylėtojų asociacija, Tarptautinės kinologų federacijos narė – Lietuvos kinologų draugija. 
Planuojama, kad parodose dalyvaus apie 1600 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. 
Šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Airijos, Suomijos, Liuksemburgo, Turkijos, Serbijos ir kt. šalių. 
Šeštadienį ir sekmadienį taip pat vyks tarptautinė kačių paroda (3-ioji salė, balkonas), kurią rengia Tarptautinė felinologų asociacija „Alpha Catum“.

Litexpo ir Lietuvos kinologų draugija laukia jūsų!

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo kartu su Lietuvos kinologų draugija maloniai kviečia tarptautinių šunų ir kačių parodų dalyvius bei žiūrovus atvykti į kovo 6-8 d. vyksiančius renginius.
Litexpo atstovai ragina dėl Lietuvą pasiekusio Covid-19 reaguoti ramiai ir nesėti nepagrįstos baimės ar panikos. 
Darbuotojų sveikata bei saugumas yra mūsų prioritetas, todėl norime visus nuraminti ir patikinti, kad laikomės oficialių vyriausybės rekomendacijų ir renginių neatšaukiame, tačiau siekdami užtikrinti kuo geresnę prevenciją, mes:
Papildomai dezinfekuojame liečiamus paviršius prieš, po ir renginių metu.
Turime dezinfekcinio skysčio bei apsauginių kaukių;
Patalpų vėdinimas veikia maksimaliu režimu – oras patalpose visiškai atsinaujina per 40 min., o mažesnėse patalpose ir dar greičiau.
Esame pasirūpinę visomis prevencinėmis priemonėmis bei pasirengę reaguoti.
Daugiau informacijos čia.

Litexpo inf.

Varžysis kinologai su tarnybiniais šunimis

Rugpjūčio 1 d. Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos organizuoja tradicinį atvirąjį tarptautinį kinologų su tarnybiniais šunimis biatloną „Ramziui paminėti“.
Šiomis varžybomis siekiama skatinti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus - kinologus tobulinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių rezultatų, gilinti savo žinias, kad vėliau būtų galima jas taikyti praktikoje bei perduoti gerąją patirtį savo kolegoms.

Vyks seminaras veterinarijos gydytojams

Vasario 26 d. Lietuvos kinologų draugija kartu su Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija organizuoja seminarą veterinarijos gydytojams, norintiems imti mėginius šunų DNR profilio tyrimams.

Seminaro lektorius – veterinarijos doc. dr. Jakov Šengaut. Mokymai vyks LKD Mokymo centre (Visorių g.8, Vilnius).

Išklausę seminarą veterinarijos gydytojai bus įtraukti į LKD patvirtintą šunų DNR profiliams mėginius galinčių imti veterinarijos gydytojų sąrašą.

Varžėsi gražiausi Baltijos šalių šunys

Sausio 18 dieną Lietuvos, Latvijos, Estijos šunys, šių šalių čempionai, varžėsi 2020 m. Baltijos šunų čempionų čempionate.

Kad galėtų dalyvauti šiame tradiciniame, kaskart vis kitoje šalyje vykstančiame, čempionate šunys turėjo įveikti atranką ir, be abejo, turėti savo šalies čempiono titulą.

Seminaras „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“

Sausio 22 d. LKD Mokymo centras kviečia šunų augintojus ir veisėjus į seminarą!

Seminaras naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Šunų veisėjams šis seminaras bus įskaitinis.

Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šunų mylėtojų metai prasidėjo pergalingai

„Lietuvos čempionų čempionatas yra daugiau nei paprastas šunų grožio konkursas, – įsitikinęs tarptautinis teisėjas iš Rusijos Eugene Erusalimsky. – Šis įspūdingas renginys išsiskiria ne tik puikia organizacija, puikiai apgalvotomis detalėmis, kurios garantuoja sklandžią šventės eigą, bet ir išskirtiniu dėmesiu visiems dalyviams kartu paėmus ir kiekvienam atskirai. Tai dėmesys bei pagarba visiems ir kiekvienam“. 

Šiltai apie renginį atsiliepė ir kiti čempionato teisėjai – maskvietė Elena Erusalimskaya bei Alpay Özkan iš Turkijos.

X